Web Yazılımın Önemi & Nelere Dikkat Edilmelidir:

Bir “Web Site” Sahibi olmak Firmanın vitrin niteliğinde olup, firmanın imajını ve güvenirliğini yansıtıp,  web dünyasında kaliteyi yakalayabilmesi için çok önemli bir gereksinimdir. Bu aşamada biz devreye girerek sizi diğer firmalardan ayırt edici olan web yazılım önem kazanmaktadır.

Web Sitenizde kurumsal kimlik, iletişim bilgilerinizi vererek sanal alemde adınızı duyurarak birçok müşteriye ulaşmanızı sağlamaktadır. Firmanızın web tasarım web yazılım hizmetindeki amacı; anlaşılır, görsel estetiğe sahip, kullanıcılar sitede kaybolmadan rahatça istediklerine ulaşılması sitede kullanılan tüm Mecraların kurum kimliği ile uyumlu ve    onu destekleyici bir şekilde planlanmasını sağlamaktır.

Web sitenizin yazılımı aslında potansiyel müşterilerinizin sizin hakkınızda fikir edinebileceği ilk şeydir, unutmayın ilk izlenim çok önemlidir. Eğer web sitesi tasarımınız profesyonelce hazırlanmamış ve kaliteli değilse, bu durumda müşterileriniz sizi güvenilir ve kaliteli olarak görmeyecek başka firmalara yönelecektir.

Web sitenizde kullandığımız görseller de yine markanıza özel olarak hazırlanıyor ve orijinal olması sağlanıyor. Markanıza özel yaratılan web sitesi sayesinde rakiplerinizden bir adım daha öne geçmiş oluyorsunuz.

  

Bir Adım Öndeyiz !

Web Tasarım Ajansı, Kurumsal çözümler ile siz müşterilermize, farklı çözümler ile farklı fikirler ile marka bilinirliğinizi artırıyoruz.

En iyi web yazılım firmaları, araştırmalarını yapıp sizin için en iyi olan firmayı seçeceksiniz.

Profesyonel web yazılım, Her şey tamam birde profesyonel olmasını, bir mühendis olarak işini yapmasını istiyorsanız. Hükümdar Bilişim bünyesinde mühendisler çalıştırarak, işlerinizi profesyonel olarak yapmaktadır.

Bekayazılım İnternet Bilişim Hizmerleri web yazılım hizmetleri alanında geliştirdiği yazılımlar ile daha da geliştirmeye devam etmektedir. Web yazılım hizmetleri Kurumsal web tasarım hizmetleri alanında Yenilikçi siteler yapmayı hedeflemiştir.

Web Yazılım Hizmetlerinde gelişen teknolojiye ayak uydurarak, yaptığımız çalışmalar ile Teknolojiye ayak uydurarak tüm hizmetlerimiz ile müşterilere en iyi hizmet kalitesinde destek vermekteyiz.

Kurumsal Web Yazılım hizmetleri ile önceliğimiz müşterilerimizin Google sıralamasında üst sıralara çıkarmak için en doğru bilgiyi en doğru yerde tespit ederek Hatasız siteler yapmayı hedeflemekteyiz.

İnternet sitesini müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarlayıp, müşterinin hayalindeki internet sitesini oluşturmaktayız. Kurumsal internet sitesi oluştururken firmanın kurumsal renkleri ve kurumsal çalışmaları dikkate alınarak hazırlanmaktadır.

Web Yazılım Hizmetleri

Beka Yazilim, 2007 yılından bu yana Web Tasarım – E-Ticaret – Kurumsal Web Tasarım – Xml Yönetimi – Veri Yönetimi ile uzun yıllar müşterilerine elinden gelen gayreti ile yaptığı çalışmalar ile kendini göstermiştir.. Beka Yazilim, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır.

100+

Kurumsal Site

50+

E-Ticaret Sitesi

300+

Yazılım Destek

45+

Pazaryeri Entegrasyonu

Bekayazılım İnternet Bilişim Hizmetleri

7/24 Teknik Destek

Bizi Arayın