Günümüzde çoğu şirket mağaza, dükkan gibi sabit satış merkezlerinin yanında eticaret siteleri aracılığıyla pazarlama ağlarını genişletmeyi hedefliyor. E-ticaret sitesi üzerinden yürütülen ticaret platformu İnternet’le birlikte başlamış, devam eden yıllarda yaygınlaşarak normal ticarete alternatif olmakla yetinmeyip onunla birlikte paralel giden bir satış aracı halini almıştır. 

Eticaret sitesi kurmak, e ticaret siteleri aracılığıyla satış yapmak ve e-ticaret platformunu doğru yapılandırmak için dikkat etmeniz gerekenleri sizlerle paylaşmak, tecrübelerimizden faydalanmanızı sağlamak istiyoruz. Yıllarını eticaret sitesi tasarım ve yazılımlarına vermiş bir ajans olarak sizlerle ortak payda da buluşmaktan büyük keyif duymaktayız.

Online ürün satışı yapmak yalnızca bir online satış sitesinin kurulmasıyla yürütülecek kadar basit ve sıradan değildir. Eticaret sitesi kurmak için öncelikle iyi bir yazılım ve hosting altyapısına ihtiyaç duyarsınız, bu altyapıların sağlanmasında doğru yazılım ve tasarım karışımını meydana getirmek tecrübe gerektiren bir süreçtir.

Eticaret sitesinin kurulumunun ardından gerek SEO çalışmalarıyla gerek dijital reklam yatırımlarıyla destekleyerek dengeli bir büyüme sağlamalı, bu büyümeye istinaden satışlarda artış sağlanarak dilediğiniz kazanç rakamlarına doğru hedeflenmelisiniz.

E-ticaret sitenizdeki satış rakamlarını doğru raporlamayla analiz etmeniz gerektiğinden online siteniz üzerinde analytics ve benzeri uygulamaları barındırarak ziyaretçi sayılarını takip etmeniz de web sitenizin ziyaretçi yoğunluğuna oldukça yüksek katkı sağlar.

E-TICARET SATIŞLARIYLA İŞINIZI İNTERNETE TAŞIYIN !

Elektronik ticaretle beraber, ürün seçeneklerinin yalnızca görüntülenebilen bir cihaz üzerinden tek bir noktada karşılaştırılıyor olması kullanıcı açısından rahatlık ve konfor getiren sonuçlara zemin oluşturmuştur. Bu bol alternatifle birlikte hızlı biçimde ödeme yaparak ürünlerin adresinize gelmesini bekliyor, eticaret avantajını kullanarak zamandan tasarruf etme lüksüne sahip oluyorsunuz

E-ticaret ortamını bu denli popüler kılan unsurların başında; satışı gerçekleştirecek şirketin hedef kitlesiyle doğrudan ilişki kurması, pazarlamacıların istedikleri bilgilere rahatça erişim sağlaması, çabuk ulaşılabilirliğin yanında düşük maliyetli olması, tüm bu avantajların elektronik ortamda elde ediliyor olması sayılabilir. Diğer unsurlar arasındaysa dağıtımda kolaylık, az maliyet, tüketiciyle rahat etkileşim, anında geri dönüş yapabilme, küresel pazarla tanışma, 24 saat hizmet, anında satış özelliklerini sıralayabiliriz.

Bekayazılım olarak E-ticaret tasarımı yapan firmalar arasında ortaya koyduğumuz işlerle fark yarattığımızı düşünüyoruz. Unutulmamalıdır ki e-ticaret sitesi tasarımsal açıdan ziyaretçilerin göz zevkine hitap etmeli ve ziyaret eden alıcının sitede gezinirken sıkılmamasını sağlamalıdır.

E-Ticaret Sitesi Yaptırmak İstiyorsanız Doğru Yerdesiniz !

Müşterilerimiz için en uygun E-ticaret paketlerini tespit ederek, yapılan işe göre özelleştirdiği e-ticaret tasarım çalışmalarıyla optimum çözümler sunar. E-ticaret tasarımı ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.