Trendyol Entegrasyonu

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Trendyol Pazaryeri Entegrasyonu ile siparişleriniz ve ürün yükleme işlemlerinizi tek bir panelde kontrol ederek yönetebilirsiniz. Pazaryeri Entegrasyonu ile Trendyol satışlarınızı ve satış raporlarınızı yönetebilirsiniz.

Firmamızın yazılımları ise bu noktada entegrasyon hizmeti vererek çalışmalarınızın daha aktif ve verimli olmasını sağlıyor.

Trendyol ile Uyumlu

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

Farklı pazaryeri satışlarınızın aynı panelde olmasını ve ürün işlemlerinin tek kaynaktan yapılmasını amaçlıyoruz. Ürünlerin karışmaması, atlanmaması, raporların ve siparişlerin aynı kanalda toplanması yazılımlarımızın en temel faydalarının başında bulunur. Satış yaptığınız yerleri ve kargo, fatura ilişkilendirmesini bile tek yerden ve birkaç saniye içinde takip etme şansını sunuyoruz.

Entegrasyon Nasıl Çalışır?

Trendyol Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

İhtiyacınız olan Trendyol entegrasyon işlemi olduğunda en iyi ve sürekli gelişim içinde olan tek yazılımı firmamızdan alabilirsiniz. Sipariş akışı, ürünlerin tek tek yüklenmesi iş akışında büyük yer kaplar. Bundan dolayı yazılıma yüklediğimiz ürünleri tek panelde yüklenmesini sağlanır. Düzenlenen raporlar ile Hepsiburada, N11, Gittigidiyor, Trendyol, Epttavm, Amazon gibi satış yaptığınız tüm pazar yerlerin tamamını tek panelen kontrol edebilirsiniz.

PAKET FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ