BİZ KİMİZ ?

Tanımadan Karar Vermeyin !

Bekayazılım İnternet Bilişim Hizmetleri

Beka Yazilim, 2007 yılından bu yana Web Tasarım – E-Ticaret – Kurumsal Web Tasarım – Xml Yönetimi – Veri Yönetimi ile uzun yıllar müşterilerine elinden gelen gayreti ile yaptığı çalışmalar ile kendini göstermiştir.. Beka Yazilim, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır.

Neler Yapıyoruz ?

Bünyemizde 4 ana hizmet kolunda departmanlar ve bu departmanlarda uzman çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır. Arayüz kodlama ve tasarım departmanımız, arayüz tasarımı, web tasarımı, mobil tasarımlar ve aplikasyonlar, mobil cihazlara uyumlu web siteleri, banner ve mailing tasarımları gibi dijital tasarımlar üretmektedir. Arayüz kodlama işlerimiz HTML5 valid olarak yapılmaktadır. Yazılım departmanımız, e-ticaret uygulamaları (b2b ve b2c), intranet ve extranet uygulamaları, şirket içi yazılımlar, web projeleri gibi her türlü web üzerinde çalışan yazılımları üretmektedir. Yazılım dili olarak açık kaynak kodu ve PHP’yi tercih ediyoruz.

Php 97%
Hazır Yazılımlar 96%
Pazaryeri Entegrasyonu 90%

Hizmetlerimiz

Kurumsal Siteden, E Ticaret sitesine, Hazır Yazılımlardan, Pazaryeri Entegrasyonuna kadar tüm Hizmerlerimiz ile Sınır Sizsiniz !

Opencart Destek

Php Yazılım Destek

Pazaryeri Entegrasyonu

Kurumsal Web Site

E-Ticaret Sitesi

WordPress Destek

Opencart Destek

Php Yazılım Destek

Pazaryeri Entegrasyon

300+

Kurumsal Site

200+

E-Ticaret Sitesi

500+

Yazılım Destek

99+

Pazaryeri Entegrasyonu

Bekayazılım İnternet Bilişim Hizmetleri

7/24 Teknik Destek

Bizi Arayın